Общинска избирателна комисия Созопол
РЕШЕНИЕ
№ 80-МИ/НР
Созопол, 29.09.2015
ОТНОСНО: назначаване съставите на секционните избирателни комисии (СИК) за изборите за общински съветници и за кметове и национален референдум, насрочени за 25 октомври 2015 г. в Община Созопол и утвърждаване на списък с резервни членове
Постъпило е предложение на Кмета на Община Созопол за състава на секционните избирателни комисии в Община Созопол вх. № 26/23.09.2015 г. Към предложението са представени изискуемите съгл. закона и Решение № 1984-МИ/НР от 08.09.2015 г. на ЦИК документи, а именно: списък на резервните членове с всички реквизити, предложенията на партиите и коалициите, представени при консултациите, копията от удостоверенията за актуално правно състояние на партиите и решенията за създаване на коалициите за участие в изборите за 43-ро Народно събрание през 2014 г., пълномощните на лицата, участвали в преговорите, представените при консултациите списъци на резервните членове на СИК, протоколът от консултациите, проведени при Кмета на Община Созопол на 18.09.2015 г., от който е видно, че участващите в консултациите партии и коалиции са постигнали съгласие относно съставите на СИК, копие от съобщението за провеждане на консултациите.
Общинска избирателна комисия, като съобрази гореизложеното, както и обстоятелството, че в предложението на кмета на общината разпределението на местата в ръководствата на СИК и броя на членовете на СИК от всяка партия и коалиция е съобразено с предвиденото в т. 13 от Решение № 1984-МИ/НР от 08.09.2015 г. на ЦИК и методиката към него, и след като извърши служебна проверка за спазване изискването на чл. 95 от Изборния кодекс и след като констатира случаи на несъвместимост по чл. 66, ал. 1, т. 1 и ал. 2 от Изборния кодекс, и извърши, съгласувано с предложилите съответните членове на СИК партии и коалиции, съответните корекции в предложените от кмета на общината състави на СИК, на осн. чл. 87, ал. 1, т. 5 във вр. с чл. 91, ал. 11 от Изборния кодекс, и в изпълнение на Решение № 1984-МИ/НР от 08.09.2015 г. на ЦИК, и по реда на чл. 85, ал. 4 и 6 от Изборния кодекс,
Р Е Ш И:
2.1. За секция 02 21 00 001 – гр. Созопол:
Длъжност в СИК |
Партия/коалиция |
Име |
ЕГН |
Председател |
ГЕРБ |
Адриана Иванова Попова |
|
Зам.-председател |
БСП |
Димитър Михов Иванов |
|
Секретар |
ПФ |
Валентина Йорданова Петрова |
|
член |
ГЕРБ |
Даниела Трендафилова Халваджиева |
|
член |
ГЕРБ |
Кети Николова Доскачарова |
|
член |
АТАКА |
Петя Костадинова Михайлова |
|
член |
ББЦ |
Петя Георгиева Пасева |
|
член |
ДПС |
Ангел Стефанов Милев |
|
член |
АБВ |
Мара Богоева Трендафилова |
|
2.2. За секция 02 21 00 002 – гр. Созопол:
Длъжност в СИК |
Партия/коалиция |
Име |
ЕГН |
Председател |
ГЕРБ |
Петя Павлова Узунова |
|
Зам.-председател |
ББЦ |
Емилия Анастасова Карамихалева |
|
Секретар |
БСП |
Весела Йорданова Чапевова |
|
член |
ГЕРБ |
Весела Петрова Райкова-Грекова |
|
член |
ГЕРБ |
Женя Тодорова Халваджиева |
|
член |
ПФ |
Радостин Тодоров Вълчев |
|
член |
РБ |
Михаил Аркадиев Михайлов |
|
2.3. За секция 02 21 00 003 – гр. Созопол:
Длъжност в СИК |
Партия/коалиция |
Име |
ЕГН |
Председател |
ГЕРБ |
Яна Ценкова Връбчева |
|
Зам.-председател |
БСП |
Наско Христов Милчев |
|
Секретар |
ПФ |
Христо Георгиев Пинелов |
|
член |
ГЕРБ |
Иванка Желева Костадинова |
|
член |
ГЕРБ |
Веска Жекова Хулева |
|
член |
ГЕРБ |
Наташа Петкова Георгиева |
|
член |
АТАКА |
Станка Георгиева Иванова |
|
член |
РБ |
Мария Вълчева Комитова |
|
член |
ДПС |
Васил Тодоров Милев |
|
2.4. За секция 02 21 00 004 – гр. Созопол:
Длъжност в СИК |
Партия/коалиция |
Име |
ЕГН |
Председател |
АТАКА |
Вена Николова Димитрова |
|
Зам.-председател |
АБВ |
Иванка Ангелова Георгиева |
|
Секретар |
ГЕРБ |
Анастасия Стефанова Любенова |
|
член |
ГЕРБ |
Димитър Иванов Петков |
|
член |
ГЕРБ |
Стефка Йорданова Стефанова |
|
член |
ПФ |
Евгения Евгениева Пинелова |
|
член |
РБ |
Адриана Тамаш Пелегрини |
|
член |
БСП |
Мария Ангелова Илиева |
|
член |
ДПС |
Йордан Милев Маринов |
|
2.5. За секция 02 21 00 005 – гр. Созопол:
Длъжност в СИК |
Партия/коалиция |
Име |
ЕГН |
Председател |
ГЕРБ |
Мария Ангелова Найденова |
|
Зам.-председател |
РБ |
Кристина Тодорова Кюмурджиева |
|
Секретар |
БСП |
Марулка Димитрова Андонова |
|
член |
ГЕРБ |
Цоньо Стоянов Кенаров |
|
член |
ГЕРБ |
Руска Динева Петкова |
|
член |
ГЕРБ |
Антоанета Малинова Панайотова |
|
член |
ДПС |
Бахрие Мюмюнова Юзеирова |
|
член |
АТАКА |
Атанас Колев Колев |
|
член |
ПФ |
Яни Димитров Димитров |
|
2.6. За секция 02 21 00 006 – гр. Созопол:
Длъжност в СИК |
Партия/коалиция |
Име |
ЕГН |
Председател |
ГЕРБ |
Ирина Захариева Рейзова |
|
Зам.-председател |
БСП |
Маргарита Проданова Милчева |
|
Секретар |
ББЦ |
Пепа Иванова Пазвантова |
|
член |
ГЕРБ |
Татяна Дончева Делииванова |
|
член |
ГЕРБ |
Мария Тенева Славова |
|
член |
ДПС |
Иван Тошков Маринов |
|
член |
ДПС |
Севдет Меджидова Лятифова |
|
член |
ББЦ |
Христина Генова Найденова |
|
член |
БСП |
Дамянка Христова Котакова |
|
2.7. За секция 02 21 00 008 – с. Атия:
Длъжност в СИК |
Партия/коалиция |
Име |
ЕГН |
Председател |
ГЕРБ |
Цветелин Георгиев Георгиев |
|
Зам.-председател |
ББЦ |
Маргарита Бойчева Атанасова |
|
Секретар |
ДПС |
Михаил Стоянов Христов |
|
член |
БСП |
Красимира Еленкова Стоянова |
|
член |
ПФ |
Георги Петров Йовков |
|
член |
РБ |
Тодорка Петрова Георгиева |
|
член |
ГЕРБ |
Калина Димитрова Калканджиева |
|
2.8. За секция 02 21 00 009 – с. Атия:
Длъжност в СИК |
Партия/коалиция |
Име |
ЕГН |
Председател |
ГЕРБ |
Йорданка Митева Дичева |
|
Зам.-председател |
БСП |
Калина Янкова Ерова |
|
Секретар |
АТАКА |
Габриел Любенов Николов |
|
член |
ГЕРБ |
Таня Георгиева Грозева |
|
член |
РБ |
Радка Ангелова Стоянчева |
|
член |
БСП |
Гергана Руменова Бахчеванова |
|
член |
ПФ |
Ива Николаева Шидерова |
|
2.9. За секция 02 21 00 010 – с. Вършило:
Длъжност в СИК |
Партия/коалиция |
Име |
ЕГН |
Председател |
ГЕРБ |
Тодорка Христова Тодорова |
|
Зам.-председател |
РБ |
Станка Янкова Райкова |
|
Секретар |
ДПС |
Марчо Асенов Петков |
|
член |
ГЕРБ |
Кичка Димитрова Арнаудова |
|
член |
БСП |
Комня Георгиева Арнаудова |
|
2.10. За секция 02 21 00 011 – с. Габър:
Длъжност в СИК |
Партия/коалиция |
Име |
ЕГН |
Председател |
ГЕРБ |
Вероника Веселинова Благоева |
|
Зам.-председател |
ДПС |
Айше Асанова Бимбелова |
|
Секретар |
РБ |
Иванка Стойчева Николова |
|
член |
ГЕРБ |
Милка Владова Атанасова |
|
член |
БСП |
Николай Георгиев Даков |
|
член |
ББЦ |
Ирена Димитрова Николова |
|
член |
АБВ |
Жечка Стоянова Кавалерова |
|
2.11. За секция 02 21 00 012 – с. Зидарово:
Длъжност в СИК |
Партия/коалиция |
Име |
ЕГН |
Председател |
ГЕРБ |
Катя Павлова Чачева |
|
Зам.-председател |
АБВ |
Кремена Петрова Кичукова |
|
Секретар |
БСП |
Зафирка Христова Кирова |
|
член |
ГЕРБ |
Пенка Стоянова Пенева |
|
член |
ДПС |
Нутвие Юсеин Мемиш |
|
член |
РБ |
Ивелина Димитрова Стоева |
|
член |
ДПС |
Сание Асан Косаджъ |
|
2.12. За секция 02 21 00 013 – с. Зидарово:
Длъжност в СИК |
Партия/коалиция |
Име |
ЕГН |
Председател |
ГЕРБ |
Иван Нанев Ненков |
|
Зам.-председател |
ДПС |
Асан Али Косаджъ |
|
Секретар |
БСП |
Радка Щерионова Янкова |
|
член |
ГЕРБ |
Сийка Стоянова Калайджиева |
|
член |
АБВ |
Юркюш Юсеин Мемиш |
|
член |
ДПС |
Соня Димитрова Драгнева |
|
член |
ББЦ |
Сия Димитрова Калова |
|
2.13. За секция 02 21 00 015 – с. Индже войвода:
Длъжност в СИК |
Партия/коалиция |
Име |
ЕГН |
Председател |
ГЕРБ |
Надя Дачева Елова |
|
Зам.-председател |
ББЦ |
Станка Димитрова Марошкина |
|
Секретар |
АБВ |
Пенка Петкова Доганова |
|
член |
ГЕРБ |
Атанас Стойков Стаматов |
|
член |
ДПС |
Михаил Кирилов Йорданов |
|
член |
БСП |
Величка Ангелова Димитрова |
|
член |
АТАКА |
Станка Георгиева Андонова |
|
2.14. За секция 02 21 00 016 – с. Крушевец:
Длъжност в СИК |
Партия/коалиция |
Име |
ЕГН |
Председател |
ГЕРБ |
Цеца Янева Пасева |
|
Зам.-председател |
ДПС |
Силвия Асенова Кошничарова |
|
Секретар |
РБ |
Христо Иванов Михайлов |
|
член |
ГЕРБ |
Нанка Ангелова Атанасова |
|
член |
ГЕРБ |
Димитринка Боянова Георгиева |
|
член |
БСП |
Бърза Илиева Ходулова |
|
член |
БСП |
Деспина Христова Вълкова |
|
член |
ПФ |
Димо Тодоров Иванов |
|
член |
АТАКА |
Мария Георгиева Танева |
|
2.15. За секция 02 21 00 017 – с. Присад:
Длъжност в СИК |
Партия/коалиция |
Име |
ЕГН |
Председател |
РБ |
Златка Иванова Николова |
|
Зам.-председател |
ДПС |
Зейнеп Мустафа Косаджъ |
|
Секретар |
ГЕРБ |
Анжела Желева Иванова |
|
член |
ГЕРБ |
Таня Вълчева Симова |
|
член |
БСП |
Йорданка Илиева Неделчева |
|
2.16. За секция 02 21 00 018 – с. Равадиново:
Длъжност в СИК |
Партия/коалиция |
Име |
ЕГН |
Председател |
ГЕРБ |
Марияна Недева Пазвантова |
|
Зам.-председател |
ПФ |
Тодор Костадинов Вълев |
|
Секретар |
БСП |
Гинка Дянкова Карталова |
|
член |
ГЕРБ |
Керанка Спирова Христова |
|
член |
ГЕРБ |
Иванка Желязкова Бойчева |
|
член |
АБВ |
Елена Димитрова Солуева |
|
член |
РБ |
Анка Асенова Христова |
|
член |
ББЦ |
Женя Димитрова Пеева |
|
член |
ДПС |
Сердар Тасимов Ахмедов |
|
2.17. За секция 02 21 00 019 – с. Равна гора:
Длъжност в СИК |
Партия/коалиция |
Име |
ЕГН |
Председател |
ГЕРБ |
Йорданка Александрова Димитрова |
|
Зам.-председател |
ПФ |
Веска Сотирова Милева |
|
Секретар |
РБ |
Гюлистан Адемов Бекиров |
|
член |
ГЕРБ |
Красимир Станев Георгиев |
|
член |
ГЕРБ |
Антон Стойчев Стойчев |
|
член |
БСП |
Лале Мюмюн Бекир |
|
член |
БСП |
Раиф Еминов Лагов |
|
член |
ДПС |
Хатидже Еюбова Исмаилова |
|
член |
ДПС |
Сийка Стайкова Христова |
|
2.18. За секция 02 21 00 020 – с. Росен:
Длъжност в СИК |
Партия/коалиция |
Име |
ЕГН |
Председател |
ГЕРБ |
Зинаида Георгиева Димитрова |
|
Зам.-председател |
ПФ |
Нина Александрова Ватева |
|
Секретар |
БСП |
Сашо Стойков Иванов |
|
член |
ГЕРБ |
Елена Иванова Тодорова |
|
член |
ГЕРБ |
Радка Костова Парушева |
|
член |
БСП |
Иван Сашев Иванов |
|
член |
РБ |
Софийка Згурова Руйчева |
|
член |
ДПС |
Станчо Милев Иванов |
|
член |
ДПС |
Ана Симеонова Христова |
|
2.19. За секция 02 21 00 021 – с. Росен:
Длъжност в СИК |
Партия/коалиция |
Име |
ЕГН |
Председател |
ГЕРБ |
Илиана Георгиева Лулева |
|
Зам.-председател |
ДПС |
Елена Райчева Иванова |
|
Секретар |
ПФ |
Ганка Вълчева Станева |
|
член |
ГЕРБ |
Димка Георгиева Василева |
|
член |
ГЕРБ |
Жечка Красимирова Кирова |
|
член |
РБ |
Красимира Момчева Руйчева |
|
член |
БСП |
Анка Иванова Станчева |
|
2.20. За секция 02 21 00 022 – гр. Черноморец:
Длъжност в СИК |
Партия/коалиция |
Име |
ЕГН |
Председател |
БСП |
Димитринка Николаева Господинова |
|
Зам.-председател |
ДПС |
Райчо Сашев Иванов |
|
Секретар |
ГЕРБ |
Галина Николаева Христова |
|
член |
ГЕРБ |
Антоанета Петрова Тошева |
|
член |
ГЕРБ |
Радостина Пламенова Анастасова |
|
член |
АБВ |
Севдалина Николаева Кънчева |
|
член |
РБ |
Величка Атанасова Челиева |
|
член |
ББЦ |
Мариана Стоянова Ташева |
|
член |
ПФ |
Дияна Тодорова Николова |
|
2.21. За секция 02 21 00 023 – гр. Черноморец:
Длъжност в СИК |
Партия/коалиция |
Име |
ЕГН |
Председател |
ГЕРБ |
Росица Янева Стамова |
|
Зам.-председател |
АТАКА |
Кирилка Колева Чанева |
|
Секретар |
ДПС |
Иван Стоянов Христов |
|
член |
ДПС |
Пенка Кирова Иванова |
|
член |
БСП |
Марийка Георгиева Стефанова |
|
член |
БСП |
Катя Неделчева Ралева |
|
член |
ГЕРБ |
Доника Живкова Николова |
|
член |
ГЕРБ |
Силвия Атанасова Георгиева |
|
член |
ГЕРБ |
Златинка Христова Георгиева |
|
Партия/ Коалиция |
Имена |
ЕГН |
Секция |
БСП |
Станка Костова Великова |
|
02 21 00 003 |
БСП |
Паскал Тодоров Димитров |
|
02 21 00 004 |
БСП |
Никола Сотиров Николов |
|
02 21 00 006 |
БСП |
Петър Райчев Бангов |
|
02 21 00 010 |
БСП |
Кера Стоянова Топалова |
|
02 21 00 013 |
БСП |
Иванка Янева Стоянова |
|
02 21 00 017 |
ПФ |
Димитър Атанасов Христов |
|
02 21 00 008 |
ПФ |
Мария Иванова Димитрова |
|
02 21 00 005 |
ПФ |
Божидар Неделчев Неделчев |
|
02 21 00 009 |
АТАКА |
Костадин Митев Илиев |
|
не е посочена |
ГЕРБ |
Нина Василева Петрова |
|
02 21 00 001 |
ГЕРБ |
Валя Ангелова Гюмова |
|
02 21 00 002 |
ГЕРБ |
Мария Тодорова Андонова |
|
02 21 00 004 |
ГЕРБ |
Марияна Костова Русева |
|
02 21 00 008 |
ГЕРБ |
Станка Недева Георгиева |
|
02 21 00 009 |
ГЕРБ |
Иринка Стефанова Трендафилова |
|
02 21 00 010 |
ГЕРБ |
Живка Желева Желева |
|
02 21 00 011 |
ГЕРБ |
Златина Паунова Николова |
|
02 21 00 012 |
ГЕРБ |
Живка Атанасова Минева |
|
02 21 00 013 |
ГЕРБ |
Карамфила Желязкова Шопова |
|
02 21 00 015 |
ГЕРБ |
Мима Димитрова Атанасова |
|
02 21 00 016 |
ГЕРБ |
Кера Иванова Тумбева |
|
02 21 00 017 |
ГЕРБ |
Женя Николаева Николова |
|
02 21 00 018 |
ГЕРБ |
Асен Тодоров Милев |
|
02 21 00 019 |
ГЕРБ |
Недялка Димитрова Дишкова |
|
02 21 00 020 |
ГЕРБ |
Галина Иванова Иванова |
|
02 21 00 021 |
ГЕРБ |
Стефка Иванова Мамарова |
|
02 21 00 022 |
ГЕРБ |
Антоанета Михалева Радкова |
|
02 21 00 023 |
Решението може да бъде оспорено в тридневен срок от обявяването му пред Централната избирателна комисия.
Зам. председател: Янко Красимиров Костадинов
Секретар: Петър Тодоров Чапевов
* Публикувано на 29.09.2015 в 17:58 часа
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
относно: прекратяване пълномощията на общински съветник и oбявяване на избран кандидат при предсрочно прекратяване на пълномощията
относно: Избиране на кмет на кметство с. Индже войвода, община Созопол
относно: упълномощаване на членове на Общинска избирателна комисия – Созопол, които да подписват и подпечатват пликовете с протоколите на СИК, за отчитане резултатите от втория тур на местните избори за кмет на кметство с. Индже войвода, община Созопол, който ще се проведе на 01.11.2015 г., пликовете за предаване на печата на СИК, протоколите за предаване на СИК на избирателните списъци и на изборните книжа и материалите за втория тур на местните избори за кмет на кметство с. Индже войвода, община Созопол, който ще се проведе на 01.11.2015 година